ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ

17 травня 2017р. у Волинському коледжі ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів природничих дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Привітала учасників засідання директор коледжу кандидат педагогічних наук, доцент Гнатюк Наталія Євгеніївна. Гості відвідали природничий музей, ознайомилися з його експонатами та унікальною колекцією мінералів, зібраних з усіх куточків України. Ознайомились з приладами, за допомогою яких здійснюється вимірювання параметрів навколишнього середовища.

Музей «Народознавства та побуту волинського краю». Викладачі з цікавістю оглянули музей «Народознавства та побуту волинського краю».  В експозиції широко представлені предмети побуту та господарства: старовинні прядки, праски, глиняний посуд ручної роботи та різноманітні вироби з дерева. Викликали інтерес вишивані та ткані роботи народних майстринь: доріжки, рушники, серветки, одяг та його елементи.

На засіданні виступила викладач, кандидат сільськогосподарських наук зі спеціальності екологія, Августинович Марія Богданівна з доповіддю «Досвід залучення Power Point технологій на заняттях з природничих дисциплін». У своїй доповіді вона підкреслила необхідність залучення інформаційних технологій для кращого подання та відображення матеріалів лекційного та практичного курсу природничих дисциплін. Розповіла як зацікавити студентів, сконцентрувати їх увагу на заняттях, спонукати до навчальної та наукової діяльності. Відзначила, що мультимедійні презентації дають можливість одночасно задіювати зоровий і слуховий канали сприйняття інформації та проводити заняття на високому естетичному та емоційному рівнях.

Викладач Чернюк Валентина Леонідівна виступила з доповіддю «Сучасні методи викладання природничих дисциплін у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації». Підкреслила, що сучасна вища школа вимагає пошуку нових форм організації навчально-виховного процесу , які б дозволили сформувати навички пізнавальної і дослідницької діяльності, а активне включення студентів у зміст тих або інших проектів дає можливість засвоїти нові способи діяльності в соціокультурному середовищі.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by Watch Dragon ball super